• ЛЮДИНА - УНІКАЛЬНА ІСТОТА.
  І ОДИН З НАЙБІЛЬШИХ ТАЛАНТІВ,
  ЩО ВИРІЗНЯЄ НАС З-ПОМІЖ
  ІНШИХ МЕШКАНЦІВ ПЛАНЕТИ - 
  ЦЕ ФАНТАСТИЧНЕ ВМІННЯ ДОВОДИТИ
  СЕБЕ ДО СТРЕСІВ І ДЕПРЕСІЙ.

   

 • АНТИДЕПРЕСІОНІЗМ = 
  надихаюче сучасне мистецтво

 • І. АНТИДЕПРЕСІОНІЗМ ЗАСНОВАНО НА ПЕРЕХРЕСТІ МИСТЕЦТВА ЯК ТАКОГО І МИСТЕЦТВА САМОРОЗВИТКУ. МЕТОЮ АНТИДЕПРЕСІОНІЗМУ Є ІСТИННЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ЛЮДИНИ.

  ІІ. ОСКІЛЬКИ НА ФОНІ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ПРОГРЕСУ В СУСПІЛЬСТВІ ОДНОЧАСНО СТРІМКО Й НЕВПИННО ЗРОСТАЮТЬ СТРЕСИ, НЕРВОЗНІСТЬ, НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ, ДЕПРЕСІЇ, ТО АНТИДЕПРЕСІОНІЗМ НАЦІЛЕНИЙ НА БЛАГОПОЛУЧЧЯ БЕЗ НЕГАТИВНИХ ПОБІЧНИХ НАСЛІДКІВ.

  ІІІ. ОСКІЛЬКИ СТАТУС / ПОПУЛЯРНІСТЬ / СТАТКИ / "НАПОВНЕННЯ" ЖИТТЯ РОЗВАГАМИ Й ЕМОЦІЯМИ САМІ ПО СОБІ Є НЕДОСТАТНІМИ ДЛЯ ТРИВАЛОГО ЩАСТЯ, АНТИДЕПРЕСІОНІЗМ ЦЕ ВРАХОВУЄ І БАЗУЄТЬСЯ НА БІЛЬШ ДІЄВИХ ЗАСОБАХ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ПОРОЖНЕЧІ І ДОСЯГНЕННЯ ГАРМОНІЇ.

  ІV. В СИЛУ ТОГО, ЩО:

  А) НАШЕ ЩАСТЯ ПРЯМО ПОВ’ЯЗАНЕ З ТИМ, НАСКІЛЬКИ ДОБРЕ МИ ЗНАЄМО СЕБЕ І ЖИВЕМО В ГАРМОНІЇ ЗІ СВОЄЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЮ / СИМПАТІЯМИ / ТАЛАНТАМИ / ПРІОРИТЕТАМИ;

  Б) НАШЕ ЩАСТЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТОГО, НАСКІЛЬКИ НАШЕ ЖИТТЯ / БАЖАННЯ / МРІЇ ВПИСУЮТЬСЯ В ЗАГАЛЬНІ ЗАКОНИ ФІЗИКИ / ПРИРОДИ / ВСЕСВІТУ І НЕ ВХОДЯТЬ З НИМИ В ПРОТИРІЧЧЯ,

  АНТИДЕПРЕСІОНІЗМ ФОКУСУЄТЬСЯ САМЕ НА ЦИХ ПИТАННЯХ.

  V. АНТИДЕПРЕСІОНІЗМ – ЦЕ СИЛА МИСТЕЦТВА, ПОМНОЖЕНА НА СИЛУ САМОРОЗВИТКУ, ЩО В КОМПЛЕКСІ ДОПОМАГАЄ ПЕРЕБУДОВУВАТИ ЖИТТЯ І РОБИТИ ЙОГО ЩАСЛИВІШИМ.

 • Долучайтесь до нашої спільноти у Facebook
  і намагайтесь почуватись добре ... попри всі негаразди!