• Щоразу, коли опинитесь в халепі, намагайтесь помітити щось позитивне - хоч на грам!

  Потрапили під зливу, а поруч є дерево? Чудово, хоч щось є! Не встигли на маршрутку? Не біда - значить, так тому і бути! Нема грошей? Настав час вчитись економити! Подорожчали продукти? Легше сісти на дієту! Захворіли? Прийшла пора прочитати цікаву книжку! Втратили роботу? Значить, доля "підштовхує" пошукати щось краще!

  Пам'ятайте: кожну ситуацію можна обернути на благо. Дана  філософія просто вириває нас з "болота" і спрямовує до зірок. З огляду на це, "погані ситуації" є тими іскрами, які повертають нас до життя і не дають зачахнути і заржавіти.

  Зробіть цю вправу разів з 10 і в мізках будуть народжуватись нові нейронні "доріжки", з допомогою яких Ви щоразу будете не просто легше справлятись з "поганими" ситуаціями, але й навчитесь обертати їх собі на користь. А відтак станете знавцем у цій справі, а для інших - прикладом бадьорості і винахідливості :).

  P.S. Підтвердженням вищесказаного є чудовий роман-бестселлер Елеонор Портер "Поліанна". В книзі йдеться про маленьку дівчинку, яка в кожній події життя знаходила щось хороше. Якщо Ви не читали її, обов'язково зробіть це. Заощадить купу нервів.

    

 • Проведіть 7-ми денний експеримент і переконайтесь: 
  щастя на світі таки Є!
   

  Доступ вільний і безкоштовний  

  НА СТАРТ! >>

 • .

 • Долучайтесь до нашої спільноти у Facebook
  і намагайтесь почуватись добре ... попри всі негаразди!